Fasadų valymas

Profesionalus fasadų valymas

Fasadų valymas naudojant pramoninį alpinizmą yra viena iš pagrindinių aukšto lygio valymo paslaugų.Mūsų įmonė specializuojasi pastatų fasadų plovimu ir valymu Lietuvoje ir ES šalyse pramoniniais alpinistais. 

Fasadų valymas yra labai svarbi bet kurio pastato eksploatavimo procedūra.
Pastato fasado valymas ne tik suteikia estetinę išvaizdą, bet ir apsaugo fasado apdailą nuo niokojimo.

Fasadų valymas skirstomas į kelias pagrindines kategorijas:

Valymo fasado stiklasValymo fasado stiklas  – verslo centrams, komerciniams centrams, administracinėms, biurų ir laisvalaikio patalpoms. Plauta rankiniu būdu naudojant stiklo valiklius, valymo įrankius ir kitus rankinius įrankius.

Fasado plokščių valymas – pramoninės gamyklos, logistikos centrai, prekybos centrai. Šie paviršiai dažnai būna sudėtingiau užteršti, todėl jie valomi rankiniu būdu ir aukšto slėgio plovimo mašinomis.  plokščių fasadų plovimas

Gyvenamųjų namų ir biurų pastatų fasadų iš pluoštinio cemento plokščių valymas. Skydiniai fasadai populiarūs renovuojant senus pastatus. Plokščių struktūra yra akyta, todėl laikui bėgant poras užpildo atmosferos teršalai ir plokštės atrodo neestetiškai. Šį darbą gali atlikti aukšto slėgio valytuvas su rotaciniu antgaliu.

fasadu valymas

Ventiliuojamų fasadų sistemų – prekybos centrų, biurų pastatų ir gyvenamųjų namų – valymas. Paprastai be vargo išvaloma naudojant aukšto slėgio įrangą (Karcher plovimo mašiną).

Mineralinių paviršių (tinko, dažų, apdailos) fasadų plovimas – gyvenamieji ir biurų pastatai. Šie fasadai valomi aukšto slėgio plovyklomis, naudojant rotacinius antgalius ir, jei reikia, švelniai šarminius tirpalus.

 

 

 

Labai svarbu laiku valyti fasadus, nes bėgant metams nešvarumai įsiskverbia į paviršių ir pažeidžia išorinį sluoksnį. Dažnai tokių nešvarumų neįmanoma pašalinti valant fasadą, todėl reikia atkurti paviršių.
Fasado valymo kaina priklauso nuo užterštumo laipsnio, prieigos sudėtingumo ir darbų apimties.

Fasado plovimo kaina

iki 1000 mNuo 1000 m iki 5000 mdaugiau kaip 5000 m
Fasadų valymas aukšto slėgio mašina be reagentų ir rotaciniu antgaliu (dulkių ir paviršiaus purvo valymas)1,000,900,80
Fasadų valymas aukšto slėgio valikliu su reagentais, rotaciniu antgaliu, be rankinio paviršiaus trynimo1,801,601,40
Fasadų valymas aukšto slėgio valikliu, naudojant reagentus, rotacinį antgalį, su pirminiu Valymo reagentai2,001,801,60
Kieto fasado stiklų plovimas rankomis1,701,501,30
Po statybos rankiniu būdu valomas vientiso fasado įstiklinimas (be didelio dažų, tinko ar grunto užteršimo)2,101,901,60
Sezoninis langų valymas2,402,101,90
Langų plovimas po statybų2,802,602,40
Fasado kasečių (plokščių) valymas aukšto slėgio valytuvu su rotaciniu antgaliu2,702,402,20
Daugiasluoksnių plokščių fasadų valymas aukšto slėgio valikliu, naudojant chemines medžiagas, rotacinį antgalį, su pirminiu Valymo reagentai2,802,602,40
Mineralinio pagrindo fasadų valymas aukšto slėgio mašina su rotaciniu antgaliu2,602,402,20

Mūsų kainoraštyje nurodyta fasado valymo kaina yra orientacinė. Fasadų valymo kaina apskaičiuojama kiekvienam objektui atskirai. Nemokamai išmatuosime objektą, atliksime apžiūrą ir patarsime.

Pagal užterštumo struktūrą fasadų valymas skirstomas į:

  • Fasadų valymas po statybų – fasadui nuo statybinių nešvarumų (cemento, dažų, hermetikų) valyti naudojami specialūs reagentai, aktyviai naudojami grandikliai.

fasadų plovimas

  • Sezoninis valymas yra paprasčiausias ir todėl pigiausias būdas valyti fasadą, jei prie jo nesudėtinga prieiti. Dažniausiai naudojamos neagresyvios valymo priemonės.
  • Ypač įsisenėjusių nešvarumų turinčių fasadų valymas – tokio tipo nešvarumus kartais sunku išvalyti 100 %, jei fasadas valomas rečiau nei kartą per metus. Saulės spinduliai ir staigus temperatūrų pasikeitimas nuo minusinės iki pliusinės temperatūros gali sukelti į paviršiaus struktūrą įsiskverbusius nešvarumus, kuriuos galima išvalyti tik pašalinus paviršiaus sluoksnį agresyviais cheminiais preparatais, abrazyviniais milteliais arba poliruojant.
  • fasadu valymasPramoninių nešvarumų fasadų valymas – atliekant pramoninį valymą reikia suprasti nešvarumų struktūrą, kuri priklauso nuo gamybos pobūdžio. Šiuo atveju svarbu pasirinkti tinkamą valymo priemonę, kuri veiktų su konkrečiu užterštumu ir nepažeistų paviršiaus.

 

Valant kombinuotu būdu, pirmiausia plaunamas neįstiklintas fasadas, o po to stikliniai fasado paviršiai, nes plaunant fasadą aukšto slėgio įrenginiais ant gretimų stiklų lieka purslų.

Jums reikia profesionalios fasadų valymo pagalbos – skambinkite mums.

Plauname fasadus

  • Bet kuriuo metu. Galime prisitaikyti prie jūsų grafiko ir atlikti darbus kuo mažiau trikdydami darbo procesą.
  • Jokio atsitraukimo atgal. Plauname ir valome bet kokio sudėtingumo fasadus, laikydamiesi visų sveikatos ir saugos taisyklių.
  • Žala nepadaryta. Pramoninį laipiojimą atlieka tik sertifikuoti specialistai. Esame visiškai atsakingi už bet kokią žalą.
  • Mes nenurodome per didelių kainų. Fasadų valymo paslaugų kaina aprašyta mūsų kainoraštyje. Kaina nustatoma atvirai, be jokių paslėptų mokesčių ar permokų.
  • Jokių tarpininkų. Turime specialios įrangos ir cheminių medžiagų. Komanda į vietą atvyksta jau turėdama viską, ko reikia.

Aukštybinių pastatų valymas yra profesionalų darbas.