Fasadų remontas

Pramoniniai alpinistai atlieką fasadų remontą.

Pastatų fasadai, veikiant aplinkos veiksniams, linkę senti. Tai veda prie poreikio remontuoti fasadą. Fasadai su tinko apdaila labiausiai pažeidžiami. Atsiranda plyšiai ant fasado, nusilupa dažai, atsiranda drėgnos dėmės, kurios palaipsniui veda prie gipso sluoksnio pažeidimo. Todėl svarbu neatidėlioti fasado taisymo, kitaip jis gali sukelti neigiamų pasekmių.

Mūsų įmonė specializuojasi fasadų remonte, naudojant pramoninį alpinizmą. Šis metodas yra greitas ir santykinai nebrangus. Pramoniniai alpinistai gali greitai pataisyti fasado plyšius, atkurti dekoratyvinį tinko paviršių bei atlikti kitus fasadų remonto darbus.

Patikėkite fasadą mūsų įmonės specialistams, pramoniniai alpinistai atliks darbą greitai ir kokybiškai!

Kada vertėtų atlikti fasado remontą?

Fasadu remontas vilniuje
Fasado remontas, M.K.Čiurlionio g.100, Estrada, Vingio Parkas

Mūsų šalyje pastatų išorę veikia įvairūs nepalankūs veiksniai: gausūs krituliai, suodžiai, druskos, ir t.t. Ilgainiui fasadas gali imti samanoti, gali luptis ir byrėti jo tinkas, ir t.t. Fasado remontas neretai yra reikalingas ir tada, jei fasado įrengimo darbai yra atliekami nekokybiškai: praėjus vos keleriems metams galima pastebėti įvairius fasado pažeidimus, į kuriuos labai svarbu laiku sureaguoti.

Kodėl taip svarbu laiku atlikti remontą?

Neestetiškas vaizdas tikrai nėra vienintelė priežastis, kodėl turi būti atliekamas fasadų remontas. Fasado pažeidimuose neretai ima kauptis drėgmė, o vėliau ima formuotis pelėsis, kuris turi neigiamą poveikį žmogaus sveikatai. Laiku suremontuotas fasadas leidžia džiaugtis ne tik estetiška pastato išvaizda, bet taip pat ir sveika aplinka, todėl atsiradusių fasado pažeidimų nereikėtų ignoruoti. Deja, gana dažnais atvejais didžiausias dėmesys krypsta vien tik į pastato vidų, o jo išorei skiriama pernelyg mažai dėmesio, tačiau vertėtų pasirūpinti, kad taip nenutiktų.

Ilgametė darbo patirtis

Mūsų įmonėje dirbantys specialistai turi sukaupę ne mažesnę nei penkerių metų patirtį, todėl tai užtikrina, kad atliekamų darbų kokybė bus tiesiog nepriekaištinga. Niekam ne paslaptis, kaip yra svarbu fasadų remonto darbus patikėti savo srities žinovams, tad kreipdamiesi į mus galite tikėtis tikrai puikių rezultatų. Mūsų komanda rūpinasi, kad būtų pateisinami kiekvieno kliento poreikiai, todėl visuomet įsiklausome į klientų pageidavimus ir suteikiame kokybės garantiją, todėl rezultatu tikrai neteks nusivilti.

Fasadu remontasNuo ko priklauso fasado remonto kaina?

Kartais fasado remontas yra atidėliojamas vien dėl manymo, kad šių darbų atlikimas bus pernelyg brangus, tačiau įsitikinsite, kad taip nėra. Mes siekiame savo klientams pasiūlyti konkurencingą fasado remonto kainą, todėl nerimauti dėl pernelyg didelių įkainių tikrai nereikėtų. Kaina įprastai priklauso nuo to, kokie yra fasado pažeidimai, kokios yra numatomos darbų apimtys, ir t.t. Preliminarius teikiamų paslaugų įkainius galėsite sužinoti susisiekę su mumis telefonu arba pateikę užklausą internetu: kuo tiksliau apibūdinsite remontuotiną objektą, tuo tikslesnę paslaugų kainą galėsime įvardyti.

Didelis teikiamų paslaugų spektras

Fasadų remontas – tai tik viena mūsų teikiamų paslaugų. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai taip pat gali pasiūlyti įvairius aukštyje atliekamus darbus: remontą, montavimą, dažymą, langų valymą, fasadų valymas ir t.t. Dėl tam tikrų priežasčių net ir gana elementarius darbus gana sudėtinga atlikti savarankiškai, todėl pravartu kreiptis į specialistus, kurie tuo galėtų pasirūpinti už jus.

Susisiekite dėl jus dominančių paslaugų teikimo

Jei kiltų dvejonių, ar mūsų įmonėje dirbantys profesionalai galės pasiūlyti jus dominančias paslaugas, tiesiog susisiekite su mumis, ir mes atsakysime į visus jums kylančius klausimus. Konsultacijos metu nurodysime preliminarius darbų atlikimo įkainius ir terminus bei galėsime susitarti dėl jus dominančių paslaugų teikimo. Jei pastebėsite fasado pažeidimus, nelaukite, kol tai taps rimta problema – mūsų komanda pasirūpins kokybišku darbų atlikimu.