Stogo valymas. Stogų valymas nuo sniego.

Sniego valymas nuo stogų pramoniniais alpinistais

Teikiame profesionalias stogų valymo paslaugas nuo sniego ir ledo. Mūsų įmonės pramoniniai alpinistai yra aukštos kvalifikacijos ir turi didelę patirtį valant stogus nuo sniego bei valant stogo karnizus nuo ledo. Rankiniu būdu valome sniegą nuo šlaitinių ir plokščių stogų, su garantija nepažeisti stogo.

Atmosferos tarša, šešėliai, samanos ir pelėsiai neigiamai veikia stogo būklę. Drėgmė prisideda prie laipsniško stogo būklės pablogėjimo.

Siekiant išvengti tokių situacijų, rekomenduojama periodiškai valyti stogą. Stogo valymas – viena iš pramoninių alpinistų veiklų. Stogo plovimas daugiausia vyksta naudojant aukšto slėgio įrenginius, naudojant pramoninį alpinizmą. Jei reikia stogas valomas chemija, o tada valomas aukšto slėgio aparatu.

stogu valymaValant stogą būtina laikytis saugos reikalavimų. Mūsų įmonė teikia stogo valymo paslaugas Lietuvoje ir ES šalyse. Susisiekite su mumis – garantuojame saugų ir kokybišką Jūsų pastato stogo valymą. 

Kodėl svarbu stogą valyti reguliariai?

Nors neretai manoma, kad stogą pakankamai efektyviai nuplauna lietus, tačiau tai anaiptol nėra tiesa. Ant stogo nuolat atsiduria įvairių šiukšlių ir teršalų, kurie nėra nuplaunami natūraliai. Dėl susikaupusių nešvarumų ir kritulių stogas nuolat būna drėgnas, todėl kyla korozijos pavojus. Ilgainiui susikaupę nešvarumai stogui gali padaryti neatitaisomą žalą, todėl vertėtų pasirūpinti, kad taip nenutiktų. Stogą rekomenduojama valyti reguliariai – tą vertėtų atlikti bent kartą per metus. Jei pastato stogas bus reguliariai valomas, jūs ne tik galėsite išvengti konstrukcijos pažeidimų, bet taip pat galėsite džiaugtis reprezentatyviai atrodančiu statiniu.

Ar visuomet reikia kreiptis į specialistus?

Kartais stogo valymas yra atliekamas savarankiškai: internetinėje erdvėje šiandien galime rasti tikrai nemažai patarimų, kaip tą padaryti kiek įmanoma efektyviau. Vis dėlto, neturint patirties ne visada galima užtikrinti patį geriausią rezultatą, be to, lipimas ant stogo be tam skirtos įrangos paprasčiausiai gali būti pernelyg pavojingas. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai turi sukaupę ne mažesnę nei penkerių metų patirtį, todėl galite būti užtikrinti, kad stogo plovimas bus atliekamas nepriekaištingai. Darbai yra atliekami naudojant specialią aukšto slėgio plovimo įrangą, kuri garantuoja precizišką plaunamų paviršių švarą. Rankinis stogo valymas tikrai ne visada gali garantuoti pakankamai gerą rezultatą, nes sunkiai pasiekiamos vietos dažniausiai yra neišvalomos. Kad taip nenutiktų, visada yra palanku kreiptis į specialistus: darbai bus atliekami ne tik kokybiškai, bet taip pat ir labai greitai.

Nuo ko priklauso stogo valymo kaina?

Savarankiško darbų atlikimo dažniausiai imamasi tada, kai siekiama sutaupyti pinigų, tačiau svarbu žinoti, kad stogo valymas tikrai nėra tokia brangi paslauga, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Paslaugų kaina įprastai priklauso nuo stogo konstrukcijos sudėtingumo, darbų apimties, užterštumo lygio, ir t.t. Mes rūpinamės, kad darbų atlikimo kainos būtų prieinamos kiek įmanoma platesniam klientų ratui, tad tikrai nėra reikalo nuogąstauti, kad tai bus pernelyg brangu. Jei norite sužinoti preliminarią teikiamų paslaugų kainą, tiesiog nusiųskite mums užklausą internetinėje svetainėje, arba susisiekite telefonu, – mes pasistengsime nurodyti kiek įmanoma tikslesnę darbų atlikimo kainą.

Pasirūpinsime geriausiu rezultatustogu valymas

Atlikdami stogo valymo darbus griežtai laikomės saugumo reikalavimų, o naudojama moderniausia plovimo įranga gali užtikrinti, kad bus nuplaunamos net ir sunkiai pasiekiamos vietos. Svarbiausia mūsų misija – pasirūpinti, kad klientai į mūsų bendrovėje dirbančius specialistus norėtų kreiptis dar ir dar kartą. Tam tikri darbai – langų valymas, stogo plovimas, ir t.t., turi būti atliekami periodiškai, todėl dedame dideles pastangas, kad rezultatais netektų nusivilti. Mūsų įmonės teikiamų paslaugų spektras yra labai platus: siūlome fasadų valymą ir remontą, langų valymą, cechų valymą ir kitus aukštyje atliekamus darbus. Teikiame nemokamas konsultacijas ne tik nuotoliniu būdu, bet taip pat ir nuvykę į objekto vietą, taigi, jei kiltų tam tikrų klausimų, tiesiog susisiekite su mumis.