Pastatų fasadų dažymas

Pramoniniai alpinisai atlieka fasadų dažymą

Dažome aukštyjePastato fasado dažymas leidžia atnaujinti ar visiškai pakeisti jo išvaizdą. Nepamirškite, kad tai suteikia ne tik dekoratyvinę, bet ir apsauginę funkciją.

Dažome aukštyje ne tik fasadus, bet ir sienas, lubas, metalines konstrukcijas, stogus.

Greitai nudažome fasadą pramoninės alpinizmo technologijos pagalba. Viskas, kas reikalinga specialistams darbo metu, yra lynai ir kita laipiojimo įranga.

Fasadų dažymas reikalauja aukšto lygio specialistų mokymo, ypač jei dažymas vyksta didesnės rizikos sąlygomis. Visi darbai atliekami griežtai laikantis technologijų. Visa tai garantuoja dažyto paviršiaus kokybę ir ilgaamžiškumą.

Mūsų darbuotojų mokymo ir kvalifikacijos lygis leidžia dažyti fasadus bet kokio tipo objektuose. Dirbame Lietuvoje ir ES šalyse.

Skambinkite ir gausite palankų kainos ir aukštos kokybės santykį!

Optimalus kainos ir kokybės santykis

Pastatų fasadų dažymasKartais, kuomet siekiama sutaupyti pinigų, fasado dažymas yra atliekamas savarankiškai, tačiau tai ne visada gali užtikrinti patį geriausią rezultatą. Svarbu žinoti, kaip tinkamai paruošti namo fasadą, bei laikytis tam tikrų darbų eiliškumo. Nors iš pažiūros gali pasirodyti, kad atlikti fasadų dažymą bus ganėtinai paprasta, tačiau patirties stoka ir kiti nepalankūs veiksniai šio darbo atlikimą gali paversti ne tik nepakankamai efektyviu, bet taip pat ir gana nesaugiu. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai turi sukaupę ne mažesnę nei penkerių metų darbo patirtį, todėl galime garantuoti, kad darbų kokybė bus tiesiog nepriekaištinga. Klaidinga manyti, kad fasadų dažymas yra labai brangiai kainuojanti paslauga – šiuolaikinės technologijos šių darbų atlikimą paverčia ne tik efektyvesniu, bet taip pat ir spartesniu, todėl tai atsiliepia ir fasado dažymo kainai. Susisiekę su mumis galėsite sužinoti preliminarią darbų atlikimo kainą, todėl tai padės paprasčiau apsispręsti, ar verta priimti mūsų pasiūlymą.

Rezultatai išlieka kur kas ilgiau

Mes rūpinamės, kad fasadų dažymas būtų atliekamas tiesiog nepriekaištingai, todėl klientai mumis pasitiki – dėl teikiamų paslaugų neretai kreipiasi ir kitą kartą. Mes neapsiribojame vien tik fasadų dažymu – taip pat siūlome ir įvairius kitus aukštyje atliekamus darbus, tokius kaip montavimas, fasadų remontas, langų valymas, ir t.t. Jei dvejojate, ar mūsų komandos nariai gali pasiūlyti jus dominančias paslaugas, tiesiog paskambinkite nurodytu telefono numeriu arba susisiekite užpildę kontaktinę formą.

Dar greitesnis darbų atlikimas

Darbo metu naudojamos technologijos gali užtikrinti, kad fasadų dažymas bus gerokai greitesnis, tad labai greitai galėsite džiaugtis rezultatais. Mes visada galime užtikrinti pačią geriausią kokybę – kaip ir kitiems darbams, fasadų dažymui yra teikiama garantija. Jei fasadų dažymo darbai yra atliekami nekokybiškai, greitu metu gali tekti rūpintis ne tik fasadų dažymu, bet taip pat ir remontu (tai visuomet reiškia ne tik didesnes išlaidas, bet ir ilgesnius darbų atlikimo terminus), todėl mūsų specialistų komanda galės pasirūpinti, kad taip nenutiktų.

Susisiekite dėl jus dominančių paslaugų teikimo

fasado dažymasFasadų dažymą bei kitus aukštyje atliekamus darbus siūlome ne tik Lietuvoje, bet taip pat ir kitose Europos Sąjungos šalyse. Ilgametė darbo patirtis leido užsitarnauti klientų pasitikėjimą, todėl šiandien galime pasidžiaugti tikrai plačiu klientų ratu. Partnerių atsiliepimai visuomet motyvuoja siekti dar geresnių rezultatų, todėl rūpinamės, kad būtų pateisinami kiekvieno kliento poreikiai. Visai nesvarbu, kokia yra numatoma darbų apimtis, – mūsų komandos nariai naujų iššūkių imasi su dideliu entuziazmu ir siekia paties geriausio rezultato. Nesvarbu, kokios paslaugos jus domina, – fasadų dažymas ar kiti aukštyje atliekami darbai, tiesiog kreipkitės į mus, ir mes jums galėsime pateikti patį palankiausią pasiūlymą.

Peržiūrėkite kitas mūsų paslaugas: stogo valymas, fasadų valymas, dulkių valymas, langų valymas aukštyje, fasadų remontas.