Dulkių valymas

Dulkių ir purvo pašalinimas pramoniniais alpinistais.

dulkių valymoPramoninių alpinistų užduotis – valyti dulkes ir nešvarumus nuo sunkiai pasiekiamų vietų pavyzdžiui, metalinių santvarų, žibintų, prožektorių, atraminių konstrukcijų, lubų sijų, inžinerinių įrenginių, lubų ir sienų. Paprastai dulkių šalinimas aukštyje yra būtina gamybos cechų, prekybos centrų, sporto objektų ir kitų patalpų su didelėmis erdvėmis procedūra.

Alpinistai dirba su specializuotais, kompaktiškais dulkių siurbliais, turinčiais pakankamai galios. Vietos, kurių negalima pasiekti dulkių siurbliu, yra apdorojamos šepečiais ir kompresoriumi.

Dulkių šalinimas pramoniniais alpinistais atliekamas įvairios paskirties patalpose. Prekybos centrai, kultūros, pramogų, sporto kompleksai, stadionai – beveik visose šiose konstrukcijose yra statinių, esančių aukštyje, o dulkių valymas vykdomas būtent naudojant pramoninę alpinizmo technologiją.

Konstrukcijų dulkių valymo išlaidas lemia valomos erdvės plotas, dulkių ir purvo sudėtis ir kiekis, prieigos sudėtingumas. Dirbame Lietuvoje ir ES šalyse.

Dulkių valymasSkambinkite, pramoniniai alpinistai gali susidoroti su bet kokia dulkių valymo ir paviršiaus valymo užduotimi! Taip pat atliekame fasadų valymas , stogų valymo, langų plovimo, fasado remonto ir fasado dažymo darbus